easy web maker


radca prawny Paweł Kowalski

Radca Prawny Paweł Kowalski

Urodził się i wychował w Szczecinie. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, a następnie odbył aplikację radcowską organizowaną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Szczecinie.

Specjalizacje:
- Prawo Medyczne
- Prawo Budowlane i Zagospodarowania Przestrzennego
- Prawo Administracyjne
- Umowy i Kontrakty
- Prawo Spadkowe
- Windykacja
- Prawo Autorskie i Własności Przemysłowej

- Prawo pracy


Przed zdobyciem tytułu radcy prawnego zdobył różnorodne doświadczenia zawodowe między innymi, w administracji (Wojskowa Agencja Mieszkaniowa, Agencja Nieruchomości Rolnej), sądownictwie (Sąd Rejonowy w Szczecinie), jak również w medycznym sądownictwie dyscyplinarnym (Okręgowy Sąd Lekarski przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Szczecinie).  


Praktyczne doświadczenie w zakresie niesienia pomocy prawnej i udzielania porad prawnych radca prawny Paweł Kowalski zdobywał już od od 2005 roku świadcząc pomoc prawną w ramach Studenckiej Poradni Prawnej oraz ucząc uczniów w liceach ogólnokształcących prawa w ramach programu „Prawo na co dzień”, a następnie w toku aplikacji pracując dla kancelarii adwokatów i radców prawnych Mazurkiewicz Cieszyński Mazuro Sp. p. Od 2012 roku udziela porad prawnych w ramach struktur Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Szczecinie. Radca prawny Paweł Kowalski prowadzi indywidualną praktykę w ramach kancelarii radcy prawnego od 2014 roku.  


Poza działalnością zawodową r.pr. Paweł Kowalski, aktywnie uczestniczący w życiu społecznym i społeczności lokalnych. W czasie studiów był członkiem Europejskiego Stowarzyszenie Studentów Prawa „ELSA”. Aktualnie drugą kadencję zajmuje stanowisko zastępcy przewodniczącego w zarządzie Rady Osiedla Warszewo.
W wolnych chwilach ćwiczy boks i uprawia kitesurfing.

© Copyright 2017 Mobirise - All Rights Reserved